Full dropshipping – automatyczny sklep internetowy

Chcę Wam polecić system e-Commerce Automation. W tym systemie można założyć w pełni automatyczny sklep internetowy, który będzie działał w technologii FULL DROPSHIPPING. Ja założyłem u nich swój sklep internetowy MilutkiSklepik.pl. Koszt założenia sklepu: jednorazowo trzeba zapłacić 147 zł, co roku trzeba również zapłacić za odnowienie domeny i to wszystko. Do zalet tego systemu należą:
– w sklepie można mieć do 1000 produktów (jest możliwość powiększenia sklepu),
– import towarów z hurtowni DROPSHIPPING jednym kliknięciem,
– setki hurtowni zarejestrowanych w systemie,
– do dyspozycji jest bodajże najlepsze oprogramowanie na sklep internetowy czyli platforma PrestaShop,
– gotowe grafiki na nagłówki do różnych branż,
– mechanizm odroczonych płatności dla klientów,
– bezpłatne szkolenia,
– domena w cenie,
– gotowe sklepy do kupienia,
– wsparcie supportu na Facebooku, na forum, na email i przez telefon,
– oraz to co najbardziej mnie przekonało do tego systemu: mając sklep w E-Commerce Automation nie muszę się martwić o RODO i inne wymagania takie jak polityka bezpieczeństwa i prywatności, zarządzanie systemem informatycznym oraz regulamin – te sprawy na nich spoczywają.
Platforma e-Commerce Automation (w skrócie ECAT) prowadzona jest przez spółkę GUARIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Krakowie (ul. Stefana Korbońskiego 14C, 30-443 Kraków).

(Visited 261 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha loading...