Promenada w Rogoźnie

W przyszłym roku miasto chce położyć kostkę brukową na promenadzie nad naszym jeziorem Rogozińskim na odcinku od klubu żeglarskiego Kotwica do kościoła św. Wita. Mnie się to nie podoba bo wolę jak wygląda naturalnie. A wam co bardziej się podoba, kostka brukowa czy naturalnie? Poniżej zdjęcie promenady w miejscu, który graniczy z naszym ogrodem.

Aktualizacja: Gdy zobaczyłem ukończoną promenadę stwierdziłem jednak, że mi się podoba bo po lewej i prawej stronie ścieżki zostawili trawnik oraz droga jest teraz równiejsza dzięki czemu lepiej się jeździ rowerem i chodzi.

(Visited 17 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

2 myśli w temacie “Promenada w Rogoźnie”

  1. Uważam, że kostka brukowa na promenadzie, będzie wspaniałym rozwiązaniem, ponieważ zawsze gdy tam przechodziłam, moje buty wyglądały jakbym chodziła po bagnach, a jak wiadomo dużo osób wychodząc z kościoła chce przejść się spacerując po promenadzie, a na pewno kobiety mają szpilki, które wbijają się w tamtejszą ziemię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha loading...