Simple Login Lockdown – wtyczka do WordPressa

Dzięki wtyczce “Simple Login Lockdown” ochronisz swojego bloga przed atakami typu „brute force”. Tego typu atak polega na wpisywaniu różnych kombinacji znaków przy pomocy programów, aby odgadnąć hasło przez hakerów.

Po zainstalowaniu wtyczki wchodzimy w Ustawienia/Czytanie i możemy zmieniać ustawienia naszej wgranej wtyczki (zdjęcie powyżej).
– “Login Attempt Limit” – tu ustawiamy po ilu nieudanych próbach logowania ma zostać zablokowane logowanie (domyślnie 5).
– “Login Lockdown Time” – tu ustawiamy po jakim czasie ma zostać zdjęta blokada (domyślnie 60 minut).

Teraz twój blog jest bezpieczniejszy. Wtyczka jest do pobrania na tej stronie i na razie nie jest dostępna na blogach Onetu.
Jeżeli przez przypadek sam siebie zablokujesz i nie chcesz czekać na odblokowanie to zaloguj się na konto ftp twojego wordpressa i zmień nazwę wtyczki simple-login-lockdown np. na simple-login-lockdown2. Po zalogowaniu do wordpressa spowrotem zmień nazwę wtyczki na simple-login-lockdown.

(Visited 43 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha loading...