“Subscribe To Comments Reloaded” – wtyczka do wordpressa

Ostatnio zastanawiałem się nad powiadomieniem na email czytelników moich stron opartych na wordpressie o nowych komentarzach we wpisach na, których czytelnik dodał komentarz. I znalazłem wtyczkę (plugin) do wordpressa “Subscribe To Comments Reloaded” dostępną na tej stronie. Wtyczka działa w ten sposób, że czytelnik dodając komentarz, może zaznaczyć opcję “Informuj mnie o odpowiedziach poprzez e-mail”.

Wtyczka po stronie czytelnika i admina jest przetłumaczona na język polski. W opcjach wtyczki możemy m.in. ustawić weryfikację email czyli czytelnik będzie musiał kliknąć w link wysłany na jego pocztę aby uaktywnić subskrypcję komentarzy. Opcja ta jest po to by zapobiec pomyłkom w adresach oraz zabezpieczyć przed botami. Czytelnik ma możliwość edytowania swojej subskrypcji m.in. może usunąć subskrypcję komentarzy danego artykułu lub wybrać opcję, że będzie powiadamiany tylko o odpowiedziach do swojego komentarza – administrator strony może uczynić to samo w subskrypcjach czytelników. Jest też możliwość wybrania przez czytelnika subskrypcji komentarzy tematu bez dodawania przez niego komentarza. Wtyczka na razie niedostępna w blogach onetu. Życzę wielu powracających czytelników dzięki temu pluginowi.
KM

(Visited 14 times, 1 visits today)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha loading...